569,00 kr.
HocLotus turbanen får sit navn af den smukke lotus “blomst” på siden. Du kan vende og dreje turbanen for et anderledes look hvor blomsten enten er foran eller i siden. Begge er meget elegante looks. Lotus er en nem Grab & Go model som ikke kræver styling, så den er ideel til førstegangsbruger af denne type hovedbeklædning.
Amber Garden (4119) er et klassisk heldækkende tribal-inspireret mønster i mørk navy med detaljer i india yellow, rød og cremehvid. Farverne fremstår harmoniske og mere afdæmpede, end billederne umiddelbart antyder, hvilket giver huen et elegant og tidløst udtryk. Mønsteret er designet og trykt i Paris og kombinerer karakterfulde detaljer med en alsidig farvepalette, der gør huen velegnet til både hverdag og fritid.
På denne model finder du guldshimmerstof rundt om Lotus-blomsten, samt blød bomuldsforing i den røde farve.
Send os en email via info@parykhuset.dk — så er vi klar til at hjælpe dig.
Du betaler direkte i kassen, hvor du uploader information angående rekvisition. Du opkræves først, når dokumentationen er godkendt.
Betal let og sikkert hos os via
Leveringstid:
Leveringstid:






Du kan benytte dit tilskud på vores webshop eller medbringe den ved dit besøg hos os. Læs mere om det her.